Hakkımızda


İmas Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, 2005 yılında, sigorta sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacı ile kurulmuştur. İmas Sigorta Türkiye’deki alışılmış sigorta acentelerinden farklı olarak, müşteri ihtiyaçları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı birinci önceliği olarak benimsemiştir.

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek profesyonel ve akılcı çözümler üreten İmas Sigorta, tüm sigorta branşlarında müşteri isteği ve doğru risk analiziyle, en uygun ve en doğru teminatları müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir

İmas Sigorta her bir müşterisinin faaliyetlerini, varlıklarını ve değerlerini inceleyip, risklerini belirlemekte; bu riskleri kapsayacak ve karşılayacak sigorta ihtiyaçlarını tespit etmekte, müşterisi ve riskleri için en doğru poliçeleri, en uygun sigorta şirketlerinden temin etmektedir. İmas Sigorta her bir müşterine özel kişiselleştirilmiş profesyonel sigorta danışmanlığı hizmeti vermektedir.

İmas Sigorta Türkiye’de hizmet veren sektörünün önde gelen sigorta şirketleri olan Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta ve Zurich Sigorta ile çok uzun yıllardır işbirliği yapmaktadır. 

İmas Sigorta: Sigortanın gerektiği her alanda, her an yanınızda…
İLETİŞİM FORMU
Hizmetlerimiz


  0(532)696-5379